امروز: چهارشنبه 3 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت استاندارد و سری های آن

دانلود پاورپوینت استاندارد و سری های آن دسته: صنایع
بازدید: 22 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 262 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 41

فایل پاورپوینت با موضوع استاندارد و سری های آن در حجم 41 اسلاید قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

چکیده محتوای فایل:

استاندارد وسریهای آن

تاریخچه استاندارد

استاندارد از دیر باز در زندگی بشر وجود داشته است .برای مثال تاریخ پیدایش سیستم شمارش دهی كه هم اكنون نیز مورد استفاده قرار می گیرد به گذشته بسیار دور بر می گردد .

استاندارد كردن تقویم و تعداد روزهای سال رومی كه توسط ”ژولیوس سزار“ در سال 46 قبل از میلاد مسیح انجام شده است نمونه دیگری از استانداردكردن زمان است.

اما پس از عصر رنسانس با توجه به تحول بنیادی در طرز فكر اجتماعی و رشد اختراعات و تولیدات صنعتی در دوران پس از انقلاب صنعتی استاندارد های صنعتی بوجود آمد

تعریف استاندارد

امروزه از واژه استاندارد در زمینه های متفاوتی استفاده می شود بطور مثال در مكالمات روز مره بكار بردن عباراتی نظیر لوازم استاندارد ، رفتار استاندارد ، مشخصات استاندارد و امثال آن بسیار رایج است .

تعریف سازمان بین المللی استاندارد:

مدركی است در بر گیرنده قواعد ، راهنمایی ها یا ویژگی هایی برای فعالیت ها یا نتایج آنها به منظور استفاده عمومی و مكرر كه از طریق همرایی فراهم و بوسیله سازمان شناخته شده ای تصویب شده و هدف از آن دستیابی به میزان مطلوبی از نظم در یك زمینه خاص است

فوایداستاندارد

باتوجه به گسترش روز افزون استاندارد و پیشرفت عظیمی كه در این زمینه طی سالهای اخیر حاصل شده است برشمردن اهداف نیاز به بررسی بیشتر دارد.

در این خصوص كمیته ثابت بررسی اصول استاندارد (استاكو) وابسته به شورای سازمان بین المللی استاندارد اهداف چنین تشریح شده است:

 1- اقتصاد جامع(صرفه جویی در نیروی انسانی مواد انرژی)

 2- حمایت از مصرف كننده

 3- ایمنی و بهداشت

 4- ارتباط بهتر

اهداف استاندارداز دیدگاه اقتصادی

استاندارد ها ارایه دهنده راه حل برای مشكلات بوده و نتیجه استاندارد كردن افزایش بهره وری است كه از طرق زیر امكان پذیر است:

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت استاندارد و سری های آن , پاورپوینت استاندارد و سری های آن , استاندارد و سری های آن , استاندارد

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر