امروز: چهارشنبه 28 آذر 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت الگوبرداری (Benchmarking) از دید مدیریتی

پاورپوینت الگوبرداری (Benchmarking) از دید مدیریتی دسته: مدیریت
بازدید: 13 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 2514 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 26

فایل پاورپوینت با موضوع بررسی و مطالعه الگوبرداری ( Benchmarking ) از دید مدیریتی در حجم 26 اسلاید قابل ویرایش

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

بخشی از محتوای فایل:

الگوبرداری ( Benchmarking )

سازمان‌ها برای حفظ مشتریان، تعامل با تأمین‌کنندگان، بهره ‌وری بیشتر کارکنان و ارتقای مزیت‌های رقابتی، نیازمند شناخت رقبا، ابزار و مقایسه عملکرد خود در حوزه‌های مختلف کاری هستند. استراتژی‌های مختلفی برای بقا در میدان رقابت معرفی می‌شود. یکی از این راهبردها، شناخت بازار و نحوه عملکرد دیگر سازمان‌ها و الگوبرداری از رفتار آنهاست. شرکت‌هایی که استراتژی تحلیلی را سرلوحه بقای خود قرار می‌دهند، بهینه کاوی یا بنچ مارکینگ را به عنوان یکی از راه‌های مؤثر بهبود مستمر و تعیین موقعیت خود در میدان کسب و کار می‌دانند.

الگوبرداری چیست؟

تعریف بنچ مارکینگ در مدیریت عبارت است از یک فرآیند  سیستماتیک ارزیابی و مقایسه محصولات ، خدمات و فرایند های کاری یک سازمان، با پیشروان همان صنعت و سایر صنایع.

یا در تعریفی دیگر بنچ مارکینگ عبارتست از جستجو برای یافتن بهترین تجربیات صنعت یا خدمات برای رسیدن به بالاترین سطح عملکرد. و . . .

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت الگوبرداری Benchmarking از دید مدیریتی , پاورپوینت الگوبرداری Benchmarking از دید مدیریتی , الگوبرداری Benchmarking از دید مدیریتی , الگوبرداری , Benchmarking از دید مدیریتی , Benchmarking

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر